• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Terminarz rundy jesiennej

Terminarz rundy jesiennej

W najbliższy weekend startuje kolejny już sezon Bałtyckiej Ligi Baseballu. Na 4 boiskach w różnych regionach Polski zmierzą się ekipy w walce o pierwsze punkty, ale my swoje zmagania rozpoczniemy dopiero 3 września. Na początek czekają na nas Piraci Władysławowo w meczu wyjazdowym ????

A z kim jeszcze przyjdzie nam się spotkać w lidze? W naszej grupie są jeszcze Centaury Warszawa (09.09 wyjazd), Leniwce Gdańsk - Baseball (30.09 dom) oraz Warsaw Dragons Baseball (07.10 dom).

Rozpoczynający się sezon będzie w następującym formacie: 3 grupy po 5 zespołów. Każda drużyna rozgrywa jeden dwumecz z pozostałymi przeciwnikami i na podstawie wyników tworzona jest tabela. Zespół nr 1 i 2 awansuje do Dywizji 1, zespół nr 3 rozegra miniturniej z zespołami z pozostałych grup z pozycji nr 3 (dwa najlepsze awansują do Dywizji 1). Zespoły nr 4 i 5 z grup oraz najsłabszy zespół z miniturnieju będą grały w Dywizji 2.

Następnie zespoły z Dywizji 1 rozegrają mecze pomiędzy sobą a 4 najlepsze awansują do Top4, gdzie zostanie wyłoniony całej Ligi. Zespoły z Dywizji 2 również rozegrają mecze pomiędzy sobą, gdzie na koniec zostanie wyłoniony mistrz Dywizji 2 ????

Jesteście ciekawi jakie zespoły występują w pozostałych grupach? Zajrzyjcie na Bałtycka Liga Baseballu.

My już nie możemy doczekać się początku sezonu. A Wy? ????
Lisy! AUUUUU!!!