• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Przegrana w Derbach Wschodu

Przegrana w Derbach Wschodu

11.05.2019 odbył się dwumecz, traktowany jako wielkie derby wschodu. Naszymi rywalami była drużyna Ravens Lublin.

Ze względu na niekorzystne prognozy pogodowe, mecz postanowiono zacząć już o godzinie 12.00. W podstawowym składzie wystąpiła stara gwardia Lisów. Niestety, nie był to nasz dzień. Gra obronna pozostawiała dużo do życzenia. Problemy na górce miotacza, sporo oddanych baz darmo. To wszystko spowodowało, że gracze Kruków szybko objęli wysokie prowadzenie. Świetny mecz rozegrał miotacz rywali-Łukasz Wieleba, który zanotował 9 strike outów. Po stronie Lisów wyróżnił się Mariusz Szklaruk, który wybił hita na prawe zapole, oraz zaliczył dwa obiegi. Lisy Białystok vs Ravens Lublin 5:14.

Drugi mecz miał to być prawdziwy sprawdzian nowych zawodników Lisów. W podstawowym składzie wybiegło aż pięciu nowych graczy. Zabieg ten był celowy. Priorytetem nie był wynik, a nabycie doświadczenia przez młodych Lisów. Mecz z takim rywalem jak Ravens Lublin, wart był więcej niż pół roku treningów. Odnotować trzeba bardzo ładne wybicie piłki przez Przemysława Skrzecza. Ravens Lublin vs Lisy Białystok 26:3.

A my już teraz zapraszamy w najbliższą sobotę (18.05.2019) na mecz z Centaurami Warszawa. Spotkanie odbędzie się oczywiście na stadionie MOSP-u przy ulicy Świętokrzyskiej 15 o godzinie 13.00 i 16.00. Do zobaczenia na boisku!