• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Podsumowanie sezonu 2022/2023

Podsumowanie sezonu 2022/2023

Nieco ponad miesiąc minął od czasu kiedy rozegraliśmy nasz ostatni mecz w ramach Bałtyckiej Ligi Baseballu 2022/23. W fazie play-off silniejsza od nas okazała się drużyna Warsaw Dragons Baseball, która ostatecznie zajęła 4. miejsce w rozgrywkach. W finale znaleźli się Piraci Władysławowo, którzy pokonali TSB Demony Miejska Górka. Trzecie miejsce przypadło Rawa Katowice - Baseball & Softball.
Oba mecze półfinałowe Top4, mecz o 3. miejsce oraz finał transmitowane były na kanale @Baseball i inne historie. Kamil wraz z gośćmi komentował wszystkie spotkania a sprawami technicznymi zajęli się specjaliści od tego typu spraw, czyli ekipa z Transmitujemy.pl - produkcja tv i streaming ????
Specyfika BLB zmienia się co sezon, a nasze dokonania możecie porównać na zamieszczonej grafice. W dodatku pokonaliśmy ponad 4200km, aby rozegrać mecze wyjazdowe ????
Słowa uznania kierujemy do wszystkich osób, które pomagały przy organizacji naszych meczów, miejsc do treningu oraz sprawach audiowizualnych:
- Szkoła Podstawowa w Złotorii (nasze boisko)
- BaginskiBus (transport)
- Baseball i inne historie (kanał Youtube)
Obsada sędziowska:
- Tadeusz Hajto (sędzia główny)
- Damian Czurak (sędzia liniowy)
- Kamil Zwoliński (sędzia zapisowy).
Fotki wykonali:
- Anna Mieńko
- Paula Zwolińska
Dziękujemy również wszystkim kibicom, którzy mieli ochotę pojawić się na naszych meczach i nas dopingować. Fajnie było Was widzieć ????
Lisy! AUUUUU!!!