• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz z Leniwacami Gdańsk 06.05.20223

Mecz z Leniwacami Gdańsk 06.05.20223

Z nad morza wracamy z dwoma wygranymi. Właściwie należałoby powiedzieć, że obie drużyny są zwycięzcami. Tak piekielnej pogody nie doświadczyliśmy jeszcze podczas żadnego meczu. Wiatr wiejący ponad 30km/h miał duży udział w tym, że po dwóch inningach musieliśmy odrabiać straty. Finalnie wygraliśmy pierwszy mecz 13:8, ale końcówka 3. i początek 4. in. to był festiwal błędów obu zespołów. Piąta zmiana zdecydowania należała do nas i to ostatecznie zaważyło na wyniku.
W tym spotkaniu w naszej drużynie wystąpiło 3 debiutantów. O ile Olek Maszke (1BB) oraz Rafał Kamiński (1BB, 1H, 3RBI) mogą być zadowoleni, o tyle szczęścia nie miał nasz trzeci "świeżak". Piotr Prokop w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznał urazu barku. Wierzymy jednak, że w przyszłości będzie pożytek z całej trójki.
Drugie spotkanie od początku do końca przebiegało pod nasze dyktando, ale należy wspomnieć, że w drużynie Leniwców na boisko wyszli mniej doświadczeni gracze. Niemniej widać, że nasi rywale trenują wytrwale, a każde kolejne spotkanie z nimi to coraz cięższa przeprawa. Życzymy powodzenia w dalszej grze, bo fajna z Was ekipa ????
Naszym kolejnym przeciwnikiem będą łódzkie Sokoły.
LISY! AUUUUU!!!