• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Podsumowanie sezonu 2021/2022 - wypowiedzi

Podsumowanie sezonu 2021/2022 - wypowiedzi

Sezon dobiegł końca, a oto co powiedzieli o nim niektórzy z nas:
"Niewielkie  zmiany osobowe w drużynie względem poprzedniego sezonu pozwoliły na zbudowanie team spirit również poza boiskiem. W sezonie ostatnim, jak i we wcześniejszych momentami widoczne było to, że jesteśmy grupą zawodników, a niekoniecznie drużyną, co nie zawsze pomagało w podniesieniu się po popełnianych błędach, czy ponoszonych porażkach. W obecnej edycji rozgrywek jeden błąd, a i te pojawiały się najczęściej jako konsekwencje zmęczenia, czy niesprzyjających warunków pogodowych,  popełniony przez Lisy nie powodował lawiny następnych(...)"
" (...) nauczyliśmy się grać do końca. Dalej robimy błędy, ale robi je każdy.(...)"
"Sezon musimy jak najbardziej zaliczyć do udanych. Mieliśmy sporo okazji, aby sprawić niespodziankę i wygrać mecze z drużynami bardziej doświadczonymi co do niedawna było nie do pomyślenia. Teraz trzeba odpowiednio przygotować się na następny sezon i utrzymać albo powiększyć naszą kadrę."
"(...) Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon by zobaczyć na co nas jeszcze będzie stać.(...)"

Z pełną stanowczością możemy stwierdzić, że robimy postępy, ale nie popadamy w hurraoptymizm. Znamy swoje miejsce w szeregu, ale nikt nie zabrania nam marzyć. Ciężko pracujemy, ale chwila wytchnienia również powinna mieć miejsce.  

Lisy! AUUUUU!