• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz przeciwko Falcons Łódź 21.08.2021

Mecz przeciwko Falcons Łódź 21.08.2021

Piękne okoliczności przyrody i przyjazna atmosfera, tak w skrócie można opisać spotkanie dwóch zaprzyjaźnionych drużyn w gościnnych progach szkoły podstawowej w Złotorii koło Białegostoku.
Pierwszy mecz z Falkonami rozpoczęliśmy nerwowo przez co straciliśmy 3 punkty. Drugi inning pokazał że potrafimy wyciągać wnioski i po dobrej grze w ataku zdobyliśmy 7 obiegów. Ta przewaga dodała nam pewności siebie i do naszego koszyka wpadły kolejne 3 punkty przy stracie dwóch, ale.... No właśnie, nie byli byśmy sobą, gdybyśmy w ostatniej zmianie nie zafundowali sobie ekstra emocji. Po serii błędów w obronie Łodzianie zaczęli odrabiać straty. Na szczęście udało nam się zapanować nad emocjami i zakończyć spotkanie zwycięstwem 10:9.
Drugi mecz to pokaz opanowania i umiejętności naszego miotacza Jesusa Borrego. Nie dawał przeciwnikom zbyt wielu okazji do odbijania, co przy dobrej grze obronnej pozostałych zawodników i całkiem dobrym ataku doprowadziło do pewnego zwycięstwa 9:1.
Dwie wygrane cieszą i dają motywację do dalszej ciężkiej pracy. Brawo My! LISY!!! AUUU!!!