• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz Piraci Władysławowo vs  Lisy Białystok 10.09.2022

Mecz Piraci Władysławowo vs Lisy Białystok 10.09.2022

W miniony weekend udaliśmy się nad morze, aby rozegrać ostatnie dwa mecze w ramach Bałtyckiej Lidze Baseballu. Gospodarze, Piraci Władysławowo, okazali się mało gościnni, jeśli mówimy o wydarzeniach na boisku. W pierwszym spotkaniu rozpoczęli od mocnego uderzenia w postaci dwucyfrowej liczby punktów. Ich defensywa wspomagana dobrymi narzutami S.Yamauchi'ego nie pozostawiła nam żadnych złudzeń i mecz zakończył się naszą porażką 0:18.

Druga potyczka również rozpoczęła się dla nas nie najlepiej, ale nieco poprawiliśmy grę w ataku i na naszym koncie pojawiły się pierwsze punkty. Nie pozwalaliśmy również zdobywać kolejnych punktów Piratom, niemniej stać nas było jedynie na 2 oczka w ataku. Ostatecznie drugi mecz również zakończył się dla na nieprzychylnie a wynik został ustalony na 2:9.

Wracamy znad morza z poczuciem, że przed nami jeszcze dużo pracy. Niektórzy z nas mają w pamięci camp zorganizowany 5 lat temu przez ekipę Piratów i to jak dużo wtedy przyswoiliśmy wiedzy o baseballu. Koniec rundy nie oznacza, że będzie to czas błogiego lenistwa. Od najbliższego weekendu zabieramy się do treningów, a jeśli ktoś ma ochotę do nas dołączyć, to zapraszamy serdecznie ;)

LISY! AUUUUU!