• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz Lisy Białystok vs Piraci Władysławowo 23.04.20223

Mecz Lisy Białystok vs Piraci Władysławowo 23.04.20223

Za nami pierwsze mecze w wiosennej części sezonu BLB. Naszym przeciwnikiem byli liderzy grupy północno-wschodniej, Piraci Władysławowo. W obu meczach przegraliśmy zasłużenie, o czym świadczą wyniki - 0:22 oraz 0:10. Indywidualne błędy w obronie i duża liczba hitów Piratów spowodowała, że traciliśmy kolejne punkty. W ofensywie byliśmy bezradni wobec świetnie miotającego K.Trepczyka w pierwszym meczu oraz T.Minakawy i K.Fostera w drugim. Porażki przyjmujemy z pokorą.

Wypada wspomnieć o wydarzeniu, które zapowiadaliśmy wraz z BIIH. Przy pomocy transmitujemy.pl  Kamil miał możliwość przeprowadzić relację live z naszego dwumeczu, a w komentowaniu pomagał mu Grzegorz Białas z drużyny Piratów.

Oprócz ww. ekip dziękujemy również Gminie Choroszcz za ufundowanie nagród dla MVP obu meczów. W pierwszym z nich najlepszym graczem był K.Trepczyk, natomiast za drugie spotkanie nagrodę odebrał P.Tarasiewcz.

O kilka fotek postarała się Anna Mieńko oraz Krzysztof za co również dziękujemy.

Lisy! AUUUUU!!!