• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz Lisy Białystok vs Leniwce Gdańsk 03.09.2022

Mecz Lisy Białystok vs Leniwce Gdańsk 03.09.2022

Sobota 3 września była ostatnim dniem w tym roku kiedy podejmowaliśmy przeciwnika na swoim terenie. W ramach Bałtyckiej Ligi Baseballu do Złotorii zawitała drużyna Leniwców Gdańsk. Przyjezdni postawili na odpowiedni przedmeczowy wypoczynek, dlatego w Białymstoku zameldowali się już dzień wcześniej.

Śmiało można powiedzieć, że o ile przed meczem dobre nastroje dopisywały obu drużynom, o tyle po ich zakończeniu cieszyć mogliśmy się tylko my. Różnica doświadczenia była aż nadto widoczna, co obrazują wyniki wczorajszych spotkań - 21:1 oraz 19:5 na naszą korzyść. Przebieg pierwszej rozgrywki kontrolowaliśmy od początku do końca, niemniej Leniwce zdobyły swój historyczny punkt na ligowych boiskach. W meczu nr 2 rozluźniliśmy nieco szyki obronne, co w połączeniu z kilkoma uderzeniami ekipy z Trójmiasta, dało im finalnie 5 punktów. Na uwagę zasługuje również dobra postawa miotacza gdańszczan - Dzmitry - który swoimi narzutami sprawił nam trochę problemów. Nie obyło się również bez kilku ładnych wybić z naszej strony, też takich poza boisko.

W sobotę 10.09.22r. udamy się w podróż do podwarszawskich Kaput. Przeciwnikiem będzie dobrze nam znana drużyna Warsow Dragons.

LISY! AUUUUU!

Leniwce i Lisy