• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz Lisy Białystok vs Falcons Łodź 20.08.2022

Mecz Lisy Białystok vs Falcons Łodź 20.08.2022

Po raz trzeci z rzędu rozpoczynamy zmagania w Bałtyckiej Lidze Baseballu dwumeczem z drużyną Falcons Łodź. Od początku spotkania żar lał się z nieba i po remisowym pierwszym inningu, drużyna przyjezdna drugą zmianę rozpoczęła od mocnego uderzenia - dosłownie i w przenośni. Kilka hitów łodzian sprawiło, że musieliśmy odrabiać straty od stanu 1:6. Dobrze przepracowane treningi odbijania w okresie wakacyjnym dały o sobie znać i po trzeciej zmianie to my wyszliśmy na prowadzenie 9:6, a następnie kontrolowaliśmy przebieg meczu do samego końca. Wynik końcowy brzmiał 18:8 na naszą korzyść.

Drugie spotkania miało jednostronny przebieg. W naszych szeregach na górce bardzo dobrze spisywał się Jesus Borrego i oprócz pojedynczych hitów gości, doskonale spisywaliśmy się zarówno w infieldzie jak na zapolu. Do pełni szczęścia w postaci shoutoutu zabrakło niewiele, ale wynik 15:1 jest zadowalający.

Dziękujemy drużynie Falcons Łódź za grę i oczywiście nie zapominamy o kibicach, którzy wczoraj dzielnie nas wspierali.

LISY!AUUUUU!