• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz Lisy Białystok kontra Warsaw Dragons 07.05.2022

Mecz Lisy Białystok kontra Warsaw Dragons 07.05.2022

O mały włos!
Nasze mecze z Warsaw Dragons Baseball nigdy nie należały do łatwych i przyjemnych. Wyniki 0:20 to była niemiła norma, ale ten sezon w naszym wykonaniu wygląda kompletnie inaczej. Dowodzeni przez naszego trenera Jesusa Borrego potrafiliśmy walczyć jak równy z równym z takimi rywalami jak Rawa Katowice, czy Piraci Władysławowo (odpowiednio 3 i 2 miejsce w tabeli Bałtycka Liga Baseballu). Wysokie wygrane z drużyną Wizards Opole dodatkowo dały nam motywacyjnego kopa i pełni energii wyszliśmy na mecze przeciwko Dragons.
Problemy zaczęły się już przed meczem. Nasza drużyna została mocno osłabiona przez kontuzje, choroby i inne niemiłe niespodzianki. Na szczęście trzon drużyny pozostał nienaruszony.
Pierwszy mecz zaczęliśmy naprawdę dobrze. Po pierwszym inningu: 0:0. Niestety dla nas, 2 inning okazał się dla nas roztrzygający. Masa błędów, które nie miały prawa się zdarzyć - ale się zdarzyły. 0:10 po dwóch inningach. To był w zasadzie koniec, walczyliśmy, ale nie udało się dopaść faworytów tego spotkania. Ostateczny wynik: 4:14.
Drugi mecz to był prawdziwy roller coaster. Przegrywaliśmy 0:3, zdołaliśmy wyrównać, później rywale znowu odskoczyli na 3 punkty. 3 punkty to dla nas żadna strata ???? i zaczęliśmy atakować. W pewnym momencie był remis 6:6. Rywale zmienili miotacza, ale to nie wpłynęło na naszą grę i ciągle zdobywaliśmy punkty. Pod koniec meczu prowadziliśmy 10:6, ale coś się rozsypało. Goście wykorzystywali nasze błędy i ostatecznie wygrali 11:10. Do jednopunktowych porażek możemy teraz dorzucić drużynę Dragons (wcześniej Rawa i Piraci). Niedługo jednak role się odwrócą ????
Jeszcze w tym miesiącu zmierzymy się z drużyną Piraci Władysławowo, z którą mamy rachunki do wyrównania (21.05, lub 22.05 - damy jeszcze znać!). Mecze będzie można obejrzeć w jakże niezwykle urokliwej Złotorii (gm. Choroszcz), na naszym lokalnym Field of Dreams, które możecie zobaczyć na zdjęciu ????
Do zobaczenia na meczach! ????????????