• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Mecz Lisy Białystok konta Rawa Katowice 02.10.2021

Mecz Lisy Białystok konta Rawa Katowice 02.10.2021

Wczoraj rozegraliśmy ostatnie mecze rundy jesiennej. W Złotorii na naszym boisku podejmowaliśmy drużynę Rawa Katowice. Drużyna z Katowic niewątpliwie była w roli faworyta naszego spotkania.

 Po pierwszym inningu pierwszego meczu przegrywaliśmy już 6:0 i pomimo że poprawiliśmy naszą grę w obronie w następnych rundach, nie zdołaliśmy zdobyć punktów za to straciliśmy kolejne 4, przegrywając mecz 0:10.

 Na drugi mecz wybiegliśmy w troszkę innym składzie. Ku zaskoczeniu już w trzecim inningu przejęliśmy prowadzenie na 2:0. Zawodnicy Rawy szybko odpowiedzieli ustanawiając wynik 2:4 na koniec trzeciego inningu. W piątym inningu zdołaliśmy zremisować i na tablicy zawisł wynik 4:4. Mimo starań i równej gry na koniec szóstego inningu straciliśmy obieg przegrywając mecz 4:5.

 Kolejny raz udowodniliśmy że pomimo iż nie jesteśmy stawiani w roli faworyta potrafimy zaskoczyć i walczyć z takimi drużynami niemal jak równy z równym.

 Na uwagę zasługuje gra Jesusa Borrego na górce w drugim meczu i Maćka Masłowskiego w obu meczach na pierwszej bazie.