• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
Boisko? - szukamy nowego

Boisko? - szukamy nowego

W życiu przychodzi taki czas, że trzeba zmienić miejsce zamieszkania. Nas również to dosięgło. W miejscu gdzie przez ostatnie 2 lata rozgrywaliśmy swoje mecze, czyli na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotorii, powstanie boisko wielofunkcyjne.
 
Cieszymy się, że okoliczni mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnego obiektu, jest to jednak równoznaczne z koniecznością poszukiwania przez nas nowego miejsca do grania. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą o informację, czy znacie boisko, teren, łąkę, jakiekolwiek miejsce o wymiarach ok. 100x100m, które moglibyśmy przysposobić do rozgrywania meczów baseballowych. Każdą propozycję weźmiemy pod uwagę, również jeśli zajdzie potrzeba dokonywania płatności za możliwość korzystania z terenu.
 
Dziękujemy dyrektor Szkoły Podstawowej w Złotorii, p. Monice Prejzner za dwa lata współpracy przy wynajmie boiska oraz p. Marianowi Polakowi, za to że poświęcał swój czas i dbał o odpowiednie przygotowanie murawy na nasze mecze.
 
Również Wam nasi Kibice przesyłamy słowa uznania, za chęć wspierania nas podczas każdego rozegranego meczu.
 
I na końcu dziękujemy wszystkim drużynom, które zechciały się stawić do rywalizacji z nami na ww. obiekcie. Gościliśmy takie drużyny jak: