• Jedyna w regionie
    Drużyna Baseballowa

Warning: Undefined array key 1 in /home/szokart/domains/lisybialystok.pl/public_html/sky/core/webp.class.php on line 107
baseballowy Mecz z transmisją na żywo online

baseballowy Mecz z transmisją na żywo online

Mamy dla Was mega niespodziankę w związku z naszym najbliższym spotkaniem. W przedostatnią niedzielę kwietnia gramy pierwszy mecz w rundzie wiosennej - zawitają do nas Piraci Władysławowo.  I właśnie transmisję tej potyczki Kamil z kanału "Baseball i inne historie" wraz z transmitujemy.pl będą dla Was realizować na żywo!

Czego możecie się spodziewać  podczas transmisji? Wszystko będziecie mogli zobaczyć z perspektywy kilku kamer, w przerwie ktoś z zawodników odpowie na kilka pytań, a mecze komentować  będzie Kamil oraz Grzegorz Białas z Piratów!

Będzie to nie lada wydarzenie w historii naszego klubu. Wyżej wspomniane ekipy znają się na rzeczy, więc liczymy, że wszystko wyjdzie doskonale. Patronat nad wydarzeniem objął Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy, który ufunduje nagrody dla najlepszych graczy w poszczególnych meczach. Czekają więc na nas nie tylko drużynowe zmagania, ale również indywidualnie będziemy rywalizować w meczach z Piratami.

Patronami medialnymi  będą "Kurier Poranny" oraz "Gazet Współczesna".

Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 11.00, natomiast drugi ok. 30 min. po zakończeniu pierwszego spotkania. Widzimy się oczywiście na boisku przy Szkole Podstawowej w Złotorii.